Resultaten

In onderstaand overzicht ziet u vanaf 2012 mijn behaalde resultaten, waar ik uiteraard enorm trots op ben!

Our history

- Nederlands kampioen NK indoor 800 m
- Nederlands kampioen NK scholieren veldloop
- sportprijs 2012 uitgereikt door Gemeente Beek
- 3e keer op rij winnaar ENCI bergloop Maastricht
- 2e keer op rij winnaar Ultraloop Stein
- 4e keer op rij Limburgs kampioen 800m
- 1e plaats internationale wedstrijd indoor Düsseldorf 800m
- Limburgs kampioen indoor 800m
- 2e Peter Rusman loop Oirsbeek
- 1e plaats stadsloop Kerkrade
- 1e plaats sylvester loop Elsloo
- 2e plaats Qeeuns run Beek.

Our history

- Nederlands kampioen NK indoor 800m
- Nederlands kampioen NK scholieren veldloop
- 1e plaats Parelloop Brunssum 2.5 km
- 2e plaats Zwemloop Valkenburg
- 7e plaats NK Triathlon Weert
- 2e plaats Triathlon Stein
- 1e plaats Triathlon Nuenen
- 3e plaats NK Duathlon Horst
- 4e keer op rij winnaar ENCI bergloop Maastricht
- 3e keer op rij winnaar Ultraloop Stein
- 1e plaats stadsloop Kerkrade
- 1e plaats Kapeller bosloop Landgraaf
- 4e plaats Triathlon Veenedaal.
- 1e plaats clubkampioenschappen Avon Heerlen
- 3e plaats Triathlon Maastricht
- 3e plaats Enci bergloop Maastricht
- 3e plaats Marvik run Zutendaal Belgie
- 2e plaats NK crossduathlon Groesbeek
- 3e plaats Kerstcross Heerlen
- 1e plaats Sylvesterloop Elsloo

Our history

- 6e plaats Overmuntheloop 6.6 km (eerste jongere)
- 1e plaats voorronde Olympic move Nijmegen
- 2e plaats bij de Selfkantlauf (D) 5 km
- 1e plaats Powerman Horst
- 3e plaats Peterrusman loop 5.5 km
- 2e plaats Triathlon Zavetem (B)
- 1e plaats Zwemloop Maastricht, 3e all over
- diverse 1e plaatsen op de wielerbaan in Geleen
- 18e NK triathlon Amsterdam
- 2e Olympic moves veldloop Amsterdam
- 10e plaats Triathlon Oss all over

Our history

- 1 februari 3e plaats bij de Overmuntheloop
- 11 februari 2e plaats bij de voorronde Olympicmoves veldloop te Nijmegen
- 23 februari 3e plaats bij de Danikerbosloop
- 1 maart 2e plaats Ultraloop Stein
- 12 maart 1e plaats Selfkantlauf Duitsland
- 6 april 2e plaats bij de Peter Rusman loop Oirsbeek
- 12 april 1e plaats bij de Powerman duathlon Horst
- 25 april 3e plaats bij de Mirandabad triathlon Amsterdam
- 10 mei 1e plaats bij de Zwemloop Waldfeucht Duitsland
- 19 mei 2e plaats bij de Zwemloop Maastricht
- 20 juni 1e plaats bij de Triathlon van Stein
- 21 juni 2e plaats bij de Cross triathlon Vlaardingen
- 22 augustus 3e plaats bij de NK triathlon Veenendaal
- 30 augustus 2e plaats bij de Op den Drieschloop Valkenburg
- 12 september Nederlandskampioen op de Crosstriathlon Ameland
- 20 september 1e plaats bij de Cross duathlon Maastricht
- 27 september 3e plaats bij de Triathlon Amsterdam Bosbaan
- 10 oktober 9e bij het EK crostriathlon Bilbao Spanje
- 18 oktober Wereld uurrecord op de wielerbaan van Geleen onder de 18 jaar
- 1 november Nederlandskampioen op de duathlon in Assen
- 7 november Nederlandskampioen op de Cross duathlon in Valkenburg
- 25 november sportprijs gemeente beek
2012201320142015